Jotter

  • cena netto:
  • 63.00

Pióro wieczne Parker to zawsze dobry pomysł na elegancki prezent dla kogoś ważnego. W relacjach biznesowych najczęściej jest to kluczowy klient, strategiczny kontrahent czy przedsiębiorca, z którym chcemy nawiązać długofalową współpracę. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Konieczne jest sięgnięcie po takie narzędzia, które zrobią na obdarowanej osobie duże wrażenie. Pióro wieczne z grawerem Parker z serii Jotter bez wątpienia spełnia te kryteria.

Czym wyróżniają się pióra wieczne Parker serii Jotter?

Seria Jotter to najpopularniejsza gama produktów renomowanej, francuskiej marki. Obejmuje zarówno długopisy, jak i pióra wieczne, przy czym te drugie zdecydowanie lepiej nadają się na ekskluzywny upominek dla ważnego kontrahenta czy chociażby zasłużonego pracownika.

W serii Jotter dostępne są pióra wieczne z grawerem różniące się kolorystyką oraz detalami wykończeniowymi. Znajdziemy tutaj modele Stalowy CT, Stalowy GT (z klipem platerowanym czystym złotem), Czarny CT, Czerwony CT oraz Niebieski CT. Z uwagi na znaczne różnice w designie są one dedykowane różnym osobom – kobietom, mężczyznom, ludziom wykonującym określone profesje czy mającym specyficzne preferencje estetyczne. Warto na to zwrócić uwagę przed zakupem konkretnego pióra wiecznego Parker z serii Jotter.

Pióro z grawerem Parker, szczególnie z serii Jotter, to idealny prezent z uwagi na znakomitą jakość wykonania, najlepsze materiały, niezawodność i długowieczność. Każde pióro jest zapakowane w gustowne pudełko Parker, a więc jest gotowe do wręczenia adresatowi upominku. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat