Nasze marki

Długopisy z nadrukiem należą do zdecydowanie najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Zmieniają się mody, oczekiwania przedsiębiorców i konsumentów, ale dobrze wykonany długopis z nadrukiem wciąż ma potężny potencjał marketingowy. Jego przydatność oraz efektowny wygląd decydują o tym, że każdy klient chętnie przyjmie ten drobny upominek. To pierwszy, bardzo duży krok w  stronę zwiększenia świadomości brandu w grupie docelowej. W naszym sklepie oferujemy długopisy reklamowe renomowanych producentów. Takie, które pomogą Ci w wykreowaniu profesjonalnego wizerunku marki.

Wybierz długopisy reklamowe, które zrobią doskonałe wrażenie na Twoich klientach

Bezpośrednia promocja to znakomity pomysł, ale powinieneś sobie zdawać sprawę z tego, że źle przeprowadzona kampania może przynieść Twojej marce więcej szkód niż pożytku. Jeśli przesadnie zaoszczędzisz na gadżetach, wręczysz klientom bardzo tanie długopisy reklamowe, które dosłownie rozpadają się w rękach, to Twoja marka będzie przez nich postrzegana przez pryzmat fatalnej jakości.

Dlatego koniecznie zainwestuj w długopisy z nadrukiem, które staną się elementem budowania profesjonalnego wizerunku marki. W naszym sklepie oferujemy długopisy z grawerem i innymi formami znakowania takich producentów, jak: AdPen, Cerruti 1881, Dream Pen, Lecce Pen, Parker, Ritter Pen, Senator, Shaeffer, Viva Pens, Waterman.

Są to powszechnie znane marki, które kojarzymy z bardzo wysoką jakością wykonania i znakomitym designem. Takie skojarzenia będą miały bezpośredni wpływ na wizerunek także Twojego brandu.

Mamy nie tylko długopisy reklamowe

W naszym sklepie oferujemy również pióra renomowanych producentów, jak Parker czy Waterman. Są to produkty bardzo wysokiej jakości, charakteryzujące się ponadczasową elegancją i pięknym wykonaniem. Taki prezent zrobi doskonałe wrażenie na Twoich klientach, dając im do zrozumienia, że jesteś partnerem biznesowym, z którym warto tworzyć długofalowe relacje. Pióra wcale nie są zarezerwowane tylko dla majętnych przedsiębiorców. Sprawdź nasze ceny i przekonaj się, że Twoją firmę także stać na tak efektowną promocję wizerunku.

Zamawiając długopisy reklamowe czy pióra w  naszym sklepie, masz gwarancję otrzymania oryginalnych produktów. Oferujemy kompleksową usługę wraz ze znakowaniem gadżetów metodą tampodruku, sitodruku, druku UV lub grawerowania laserowego. Zapytaj nas o szczegóły i o ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

AdPen
Cerruti
Cross
DreamPen
Duke
Lecce Pen
Parker
Ritter
Senator
Sheaffer
Viva Pens
Waterman

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat