Nadruki

Aby zmienić zwykły długopis w skuteczne narzędzie promocji marki, niezbędne jest umieszczenie na nim elementów identyfikacji wizualnej brandu oraz różnego rodzaju treści marketingowych. W ten sposób zyskujemy długopis reklamowy, czyli jeden z najbardziej pożądanych gadżetów. Zaletą długopisów reklamowych jest to, że przy stosunkowo niewielkiej inwestycji, przynoszą one długofalowe efekty wizerunkowe i sprzedażowe. Nasz sklep oferuje Ci profesjonalne nadruki na długopisach w bardzo atrakcyjnej cenie i przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Wykonujemy nadruki na długopisach przy wykorzystaniu wszystkich technik

Nadruk na długopisie ma być nie tylko efektowny, ale i czytelny oraz – to często niedoceniana kwestia – trwały. Pamiętajmy, że długopisy reklamowe powinny zapewniać obdarowanemu klientowi kontakt z marką nie tylko w dniu przekazania gadżetu, ale także wiele tygodni czy nawet miesięcy później. Stąd potrzeba wybrania odpowiedniej techniki nadruku.

Oferujemy nadruki na długopisach, które pozostaną czytelne przez cały okres użytkowania przedmiotu. Wykorzystujemy do tego najpopularniejsze techniki, jak tampodruk (nazywany też tampondrukiem), sitodruk oraz nadruk cyfrowy UV (specjalnie utrwalany).

W przypadku znakowania długopisów stosuje się również sitodruk na okrągło – jest to metoda charakteryzująca się dobrą trwałością oraz wysokim tempem realizacji, dzięki czemu możemy oznakować ogromną liczbę długopisów w stosunkowo krótkim czasie. Dodatkowo sitodruk na okrągło pozwala nam umieścić nadruk na prawie całej powierzchni okrągłego korpusu długopisu reklamowego.

Ciekawym, coraz popularniejszym rozwiązaniem, są również naklejki polimerowe, najczęściej stosowane na klipsie długopisu reklamowego, dzięki którym możemy osiągnąć bardzo interesujące efekty i znacznie zwiększyć atrakcyjność gadżetu.

Jeśli chcesz mieć pewność, że elementy identyfikacji wizualnej Twojej marki oraz np. dane kontaktowe firmy, nigdy nie znikną z powierzchni długopisu, postaw na grawer. Grawerowanie laserowe doskonale sprawdza się do znakowania eleganckich długopisów (zwłaszcza wykonanych z metalu), jak również piór wiecznych.

Skorzystaj z naszej oferty wykonywania nadruków na długopisach oraz innych akcesoriach piśmienniczych. Zamów kompleksową usługę w jednej firmie, oszczędzając mnóstwo czasu i otrzymując najlepszą cenę!

 

PenSite - Cennik nadruków 2019

 

UWAGI

 • Zamówienia przyjmujemy drogą mailową;
 • Do ceny netto należy doliczyć 23% VAT;
 • Oferta cenowa obowiązuje przez 14 dni;
 • Istnieje możliwość otrzymania bezpłatnej próbki długopisu/ołówka;
 • Rzeczywisty kolor długopisu/ołówka, może różnić się od tego przedstawionego na zdjęciu bądź wizualizacji. Różnice w odcieniu kolorów mogą także dotyczyć poszczególnych partii zamówionych produktów;
 • Kolory nadruków w skali PANTONE są możliwe do uzyskania na białym podłożu. Na innych kolory będą zbliżone;
 • W przypadku dostarczenia logo (treści, formy nadruku) w postaci wymagającej opracowania graficznego koszt netto: 90 zł/netto/godzina;
 • Gotowe projekty graficzne prosimy dostarczać w programie Corel Draw X4, Adobe Illustrator CS6, eps, PDF (tekst zmieniony na krzywe, grafika wektorowa, skład w skali 1:1, projekt nie powinien zawierać bitmap);
 • Zakupione/wykonane na zlecenie Zamawiającego matryce lub inne materiały są własnością Wykonawcy i nie podlegają zwrotowi;
 • Dostawca zastrzega sobie prawo do dostarczenia +/- 2% towaru w stosunku do zamówionej ilości;
 • Po otrzymaniu towaru Klient zobowiązany jest do sprawdzenia zgodności zamówienia;
 • Reklamacja powinna być zgłoszona przed upływem 30 dni od daty wydania towaru;
 • Przyjmujemy tylko reklamowaną część towaru;
 • Prosimy o dokładne zapoznanie się z wizualizacją, gdyż po zaakceptowaniu jej treści reklamacje nie będą uwzględniane;
 • Za opóźnienia w dostawie wysłanego towaru odpowiada firma kurierska.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat