Ołówki automatyczne

Ołówki automatyczne – kunszt wykonania, precyzja pisania!

Klientom, którym zależy na efektywnych i praktycznych gadżetach reklamowych, przypadną do gustu eleganckie ołówki automatyczne. Tego typu akcesoria piśmiennicze łączą w sobie wysoką jakość wykonania z dbałością o najmniejsze detale, precyzją pisania oraz z wygodą użytkowania. W kunsztownie zaprojektowanych korpusach skrywa się wymienny rysik, wysuwany za pomocą automatycznego mechanizmu, który pozwala na swobodne korzystanie z ołówka.

Nowoczesna konstrukcja ołówka mechanicznego jest równoznaczna z tym, iż możemy tak naprawdę zapomnieć, czym jest temperówka. A kiedy rysik się wypisze, wystarczy go po prostu wymienić na nowy. Obudowa ołówka jest niezwykle trwała i solidna, co pozwala korzystać z niej przez lata. W ten sposób ołówki automatyczne stają się świetnym nośnikiem reklamy, która przez długi czas będzie pełniła swoją promocyjną funkcję.

Ołówki do szkicowania i przybory kreślarskie

Akcesoria biurowe, takie jak ołówki do szkicowania czy przybory kreślarskie, z praktycznego punktu widzenia są szczególnie przydatne w branżach związanych z projektowaniem. Dlatego ołówki automatyczne stanowią doskonały gadżet reklamowy dla architektów, geodetów, budowlańców oraz osób wykonujących różnego rodzaju projekty techniczne.

Ich zastosowanie nie kończy się jednak w tym miejscu. Równie dobrze sprawdzą się one w typowo artystycznych kręgach, a także w zastosowaniu stricte biurowym oraz szkolnym. Dzięki temu otrzymujemy niezwykle uniwersalny artykuł, który może z sukcesem promować naszą markę praktycznie na każdym polu.

Ołówki reklamowe z nadrukiem

Oferowane przez nas mechaniczne ołówki reklamowe dostępne są w wariantach z nadrukiem oraz grawerem. Ekskluzywne ołówki automatyczne takich marek jak Parker, Waterman czy Sheaffer to niezwykle wyszukany upominek, który z pewnością spodoba się kontrahentom i klientom z nieco większymi wymaganiami.

Jeśli dodamy do tego spersonalizowany grawer czy nadruk, obdarowana osoba z pewnością będzie zachwycona i zapamięta nas na długo.

Budowanie pozytywnego wizerunku marki za pomocą luksusowych gadżetów to jedna z najlepszych metod kształtowania pozytywnych i trwałych relacji biznesowych. Automatyczne ołówki reklamowe z nadrukiem doskonale wpisują się w ten trend. Obok ołówków ekskluzywnych marek, oferujemy również tańsze ołówki Senator czy Lecce Pen.

Wysokiej jakości akcesoria biurowe – luksusowe zestawy piśmiennicze

Wspaniałym upominkiem o charakterze promocyjnym mogą być również dostępne w naszej ofercie luksusowe zestawy piśmiennicze, w których skład wchodzą ekskluzywne długopisy reklamowe, pióra wieczne i ołówki automatyczne. Nasi klienci mogą skomponować takie zestawy, wybierając ołówki mechaniczne i pióra czy długopisy od konkretnego producenta np. firmy Parker, Sheaffer czy Waterman.

Następnie wystarczy dobrać odpowiednie opakowania na pióra, długopisy i ołówki, i zdecydować się na formę znakowania – nadruk lub grawer. Tak skompletowany zestaw luksusowych artykułów piśmienniczych to z pewnością jedna z najwspanialszych form promocji marki, która buduje pozytywny wizerunek firmy za pomocą najwyższej jakości gadżetów reklamowych.

Producent

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat