Cross Century II

  • Cross

  • Cross Century II AT0086-115

  • cena netto:
  • 380.00

Prezentujemy pióro wieczne Cross Century II, jeden z najefektowniejszych modeli w ofercie tego renomowanego amerykańskiego producenta. Century II to kolekcja, na którą składają się również długopisy reklamowe dostępne w naszym sklepie. Charakteryzuje ją nowoczesne wzornictwo z nawiązaniem do stylistycznej tradycji marki. Pióro wieczne z grawerem niezmiennie jest jednym z najbardziej pożądanych upominków biznesowych, co warto wykorzystać w strategii marketingowej swojej marki.

 

Co wyróżnia pióro wieczne Cross Century II?

 

Pióro wieczne z grawerem Century II nieprzypadkowo jest zaliczane do kategorii bestsellerów amerykańskiego producenta. Przede wszystkim mamy tutaj do czynienia z produktem najwyższej jakości, charakteryzującym się znakomitymi materiałami wykończeniowymi oraz niebanalnym wzornictwem. Bardzo interesującą propozycją będzie zwłaszcza wariant kolorystyczny Czarne CT ze stalówką typu F. Producent postawił tutaj na zestawienie polerowanej czerni z platerowanymi rodem elementami wykończeniowymi. Efekt jest spektakularny i takie pióro wieczne Cross z powodzeniem może być wręczane najważniejszym klientom, wzmacniając tym samym relację biznesową.

 

Pióro wieczne Cross Century II w zestawie zawiera jeden nabój z atramentem w losowo wybranym kolorze – niebieskim lub czarnym. Istnieje możliwość zasilania pióra poprzez tłoczek. Całość została zamknięta w gustownym, oryginalnym pudełku producenta.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat