Allure

  • cena netto:
  • 77.50

Pensite prezentuje pióra wieczne Waterman z kolekcji Allure, cieszącej się szczególną sympatią wśród klientów paryskiej marki. Pióro wieczne z grawerem to nieśmiertelny upominek o wyjątkowo eleganckim charakterze, stąd znakomicie sprawdza się we wszelkich sytuacjach biznesowych. Może być prezentem dla zasłużonego pracownika, nowego kontrahenta, wieloletniego partnera biznesowego czy inwestora kontraktu, którego firma będzie wykonawcą. Jedno jest pewne: pióro wieczne Waterman, szczególnie z kolekcji Allure, zawsze zrobi piorunujące wrażenie na adresacie upominku i stanie się istotnym elementem kreowania profesjonalnego, ekskluzywnego wizerunku marki.

Które pióro wieczne z grawerem z kolekcji Waterman Allure wybrać?

Zacznijmy od tego, że w kolekcji Allure znajdziemy pióra wieczne Waterman o praktycznie identycznym designie, różniące się jednak kolorystyką. Warto na to zwrócić uwagę, aby móc wybrać takie pióro, które pod względem estetycznym idealnie wpisze się w oczekiwania obdarowanej osoby oraz będzie licować z charakterem i wizerunkiem promowanej marki.

Najchętniej wybieranym piórem wiecznym z grawerem z kolekcji Allure jest wariant Czarny Mat CT. Producent postawił tutaj na klasykę, czyli czarny korpus zestawiony z chromowanymi elementami wykończeniowymi: klipem oraz pierścieniem. Stalówka została natomiast wykonana ze stali nierdzewnej.

Pióro wieczne Waterman Allure Niebieski CT to z kolei ciekawa propozycja dla marki, która chce obdarować klientów eleganckim, ale jednocześnie wyrazistym i niesztampowym upominkiem. W tym wariancie renomowany producent zastosował połączenie niebieskiego korpusu z chromowanymi elementami wykończeniowymi oraz stalówką ze stali nierdzewnej.

Jeszcze bardziej wyraziście prezentuje się wariant Allure Czerwony CT. Jak nietrudno się domyślić, mamy tutaj do czynienia z piórem wiecznym Waterman z polakierowanym na czerwono korpusem oraz chromowanym klipem i pierścieniem oraz stalówką z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat