• cena netto:
  • 46.00

Sheaffer VFM to gama tradycyjnych przyborów piśmienniczych, ale w bardzo nowoczesnym wydaniu. Producent postawił tutaj na świeżą, minimalistyczną stylistykę, która zdecydowanie powinna przypaść do gustu młodszym klientom. To znakomita propozycja dla firm szukających eleganckich, wartościowych upominków np. dla partnerów biznesowych. Długopisy Shaeffer oraz inne przybory tego producenta z kolekcji VFM zawsze będą strzałem w dziesiątkę.

Jakie przybory obejmuje kolekcja Sheaffer VFM?

Na prezentowaną kolekcję składają się nie tylko długopisy Sheaffer, ale też pióra tego renomowanego producenta, bardzo cenione przez użytkowników i stanowiące doskonały pomysł na elegancki prezent o biznesowym charakterze.

Pióro wieczne Sheaffer, ale też model kulkowy i długopis o oznaczeniu 9400 to coś dla zwolenników luksusowego designu. Producent zastosował tutaj korpus w kolorze mieniącego się srebra, pięknie korespondujący z niklowanymi elementami.

9401 to długopis, pióro wieczne i pióro kulkowe Sheaffer w nieco odważniejszej kolorystyce – korpus jest lakierowany w kolorze neonowego błękitu, podkreślając piękno niklowanych elementów.

VMF 9403 to pióro wieczne, pióro kulkowe oraz długopis Sheaffer w wyrazistej, czerwonej kolorystyce korpusu, również zestawionej z niklowanymi elementami.

Fanom klasyki możemy natomiast zdecydowanie polecić pióra Sheaffer i długopis z kolekcji VFM o oznaczeniu 9405, gdzie producent postawił na czarny, matowy korpus, doskonale współgrający stylistycznie z niklowanymi elementami wykończeniowymi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat