Sheaffer Sagaris

  • cena netto:
  • 210.00

Sheaffer Sagaris to kolekcja tradycyjnych przyborów piśmienniczych utrzymanych w minimalistycznej, nowoczesnej i bardzo eleganckiej stylistyce. Renomowany producent postawił tutaj na wyrazistość, dzięki czemu każdy z produktów wchodzących w skład tej kolekcji może być rozpatrywany w kategorii znakomitego prezentu biznesowego. Kolekcja obejmuje pióra Shaeffer, ale też długopisy, czyli wyjątkowo pożądane upominki, doskonale sprawdzające się w kampanii wizerunkowej i ułatwiające zacieśnianie relacji z kluczowymi partnerami.

Pióra i długopisy Shaeffer Sagaris: elegancja zinterpretowana na nowo

Przegląd kolekcji zacznijmy od wariantu kolorystycznego 9470. Jest to dobra propozycja dla tych, którzy preferują klasyczne zestawienia. Znajdziemy tutaj długopis Sheaffer oraz pióro wieczne i kulkowe z czarnym korpusem i skuwką oraz chromowanymi elementami.

Wyjątkowo prestiżowo prezentuje się wariant 9471, w którym producent postawił na połączenie eleganckiej czerni (korpus i skuwka) oraz złotych zdobień. Równie luksusowy charakter ma wariant 9473, gdzie skuwka i korpus zostały polakierowane w kolorze chromu, pięknie korespondującym ze złotymi detalami.

Wariant 9474 to już coś dla tych, którzy preferują bezkompromisowo prestiżowy wizerunek. Złote pióro wieczne Sheaffer? Czemu nie! W tym wariancie zarówno korpus, jak i skuwka oraz wszystkie elementy wykończeniowe są złocone, tworząc spektakularny efekt stylistyczny. 

Nieco bardziej stonowany, choć nadal bardzo elegancki jest wariant 9475. Tutaj długopis, pióro wieczne i pióro kulkowe Sheaffer są dostępne w wersji z czarnym korpusem, chromowaną skuwką oraz złoconymi elementami wykończeniowymi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat