Cross Century II

  • Cross

  • Cross Century II 414-1

  • cena netto:
  • 323.00

Pióro kulkowe Cross Century II to jeden z naszych faworytów w kategorii upominków biznesowych. Świetna jakość wykonania, porywający design, ponadczasowa elegancja i doskonałe materiały – to wszystko tworzy obraz wręcz perfekcyjnego prezentu dla wyjątkowych osób, przede wszystkim kluczowych kontrahentów, klientów, partnerów biznesowych, ale też zasłużonych pracowników. To pióro kulkowe z grawerem zrobi duże wrażenie na każdym, wywołując tym samym pożądany efekt marketingowy.

 

Dlaczego warto zainwestować w pióro kulkowe Cross Century II?

 

Kolekcja Century II bardzo zgrabnie nawiązuje do stylistycznej tradycji marki Cross. To najstarszy amerykański producent przyborów piśmienniczych, dziś kojarzony przez pryzmat prawdziwego kunsztu i bezkompromisowego podejścia do jakości wykonania. Wybierając to pióro kulkowe z grawerem można więc mieć pewność, że obdarowana osoba doceni gest i ciepło pomyśli o promowanej marce, co będzie mieć wpływ na jej przyszłe decyzje biznesowe czy konsumenckie.

 

Szczególnie godny polecenia jest wariant kolorystyczny Lśniący Chrom CT. Przepiękny, chromowany korpus został tutaj uzupełniony również chromowanymi elementami wykończeniowymi oraz czarnym zakończeniem skuwki. Wygląda to znakomicie i bardzo elegancko.

 

Dodajmy, że pióro kulkowe Cross Century II w zestawie posiada jeden wkład w losowo wybranym kolorze – czarnym lub niebieskim i jest zapakowane w oryginalne pudełko producenta, podkreślające prestiż tego wyjątkowego upominku.  

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat