• cena netto:
  • 266.00

Sheaffer Prelude to wyjątkowo popularna i ceniona przez naszych klientów kolekcja przyborów piśmienniczych renomowanego producenta, w której znajdziemy wszystkie produkty, które tylko mogą mieć zastosowanie w kampanii marketingu bezpośredniego i zrobić duże wrażenie na obdarowanym kliencie. Kolekcja obejmuje pióra Sheaffer (kulkowe i wieczne), ale też długopisy i ołówki Sheaffer, charakteryzujące się eleganckim wzornictwem, świetną jakością wykonania i przy tym atrakcyjną ceną.

Jakie przybory wchodzą w skład kolekcji Sheaffer Prelude?

Sheaffer Prelude to kolekcja, którą tworzy aż osiem grup produktów, różniących się między sobą stylistyką, rodzajem zastosowanych materiałów, a tym samym ceną. Wszystkie łączy jedno: bardzo wysoka jakość wykonania i typowa dla producenta dbałość o szczegóły.

Serie 9143 i 9144 to propozycja dla tradycjonalistów. Znajdziemy tutaj pióra wieczne Sheaffer, pióro kulkowe oraz długopis. Producent postawił na stonowaną stylistykę z elementami w kolorze różowego złota oraz z lakierowanym na niebiesko korpusem (9143) lub w czarnym lakierze i z elementami w kolorze czarnym (9144). Produkty są objęte dożywotnią gwarancją.

Seria 337 obejmuje pióro kulkowe Sheaffer, pióro wieczne oraz długopis. Produkty te są utrzymane w bardzo eleganckiej, wręcz luksusowej stylistyce. Czarny lakier wspaniale koresponduje z elementami pokrytymi 22-karatowym złotem oraz końcówką pokrytą wypolerowanym palladem.

Prelude 340 to nieco odważniejsza stylistycznie, choć nadal wybitnie elegancka seria przyborów, w której znajdziemy długopis Sheaffer oraz pióro wieczne. Producent postawił tutaj na wykończenie korpusu i skuwki chromowym matem oraz dodanie elementów niklowanych. Jeśli preferujesz bardziej luksusowy design, zainteresuj się serią Prelude 342, w której matowy chrom skuwki i korpusu został zestawiony z elementami pokrytymi 22-karatowym złotem.

Seria Prelude 346 obejmuje pióro Sheaffer i długopis z czarnym korpusem oraz skuwką, a także elementami pokrytymi 22-karatowym złotem. Odwrócone proporcje mamy natomiast w serii 368, gdzie dominuje złoto, a czerń stanowi dodatek stylistyczny. Tutaj dodatkowo znajdziemy ołówek Sheaffer.

Propozycja dla tradycjonalistów, to seria Prelude 373, gdzie producent zastosował efektowne, klasyczne zestawienie korpusu i skuwki w czarnym lakierze oraz elementów niklowanych. Seria obejmuje ołówek automatyczny Sheaffer, długopis oraz pióro wieczne.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat