Cross Century II

  • Cross

  • Cross Century II 412WG-1

  • cena netto:
  • 283.00

Pensite prezentuje długopisy reklamowe Century II renomowanej amerykańskiej marki Cross. Są to długopisy z grawerem, które imponują zarówno jakością wykonania, jak i eleganckim, ponadczasowym designem. Świetnie sprawdzą się w kampanii marketingowej każdej marki, zwłaszcza kreującej profesjonalny, solidny wizerunek i kierującej swoją ofertę do klienta premium. Te piękne długopisy Cross – najstarszego amerykańskiego producenta przyborów piśmienniczych – robią jeszcze lepsze wrażenie na żywo. Zdecydowanie godne polecenia!

 

Czym wyróżniają się długopisy reklamowe Century II?

 

Model Century II pod względem stylistycznym nawiązuje do tradycji amerykańskiego wzornictwa, jednak producentowi udało się znacząco unowocześnić wygląd długopisów, jak również piór, które także są oferowane w tej pięknej kolekcji.

 

Kluczową zaletą prezentowanych długopisów reklamowych jest metalowy korpus. Nie tylko podnosi on wartość produktu, ale także gwarantuje długie użytkowanie, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz daje możliwość zastosowania zdecydowanie najlepszej metody znakowania gadżetów, czyli grawerowania laserowego. Długopisy z grawerem są wyjątkowo pożądanymi upominkami i fantastycznie wspierają kampanię wizerunkową marki.

 

Całość prezentuje się bardzo szykownie, co jest również zasługą polakierowania korpusu metodą proszkową na jeden z dostępnych kolorów, np. szary. Lakierowany korpus pięknie współgra z elementami ozdobnymi i funkcjonalnymi: grawerowanym klipem oraz koroną. Długopisy Cross z tej kolekcji są oryginalnie zapakowane w firmowe etui producenta.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat