Cerruti Silver Clip NSN7304

  • Cerruti

  • Cerruti Silver Clip NSN7304

  • cena netto:
  • 58.00

Długopisy Cerruti od lat są kojarzone z najwyższą jakością wykonania i bardzo eleganckim designem. Kolejnym modelem, który potwierdza tę opinię, jest długopis Cerruti Silver Clip NSN7304. Mosiężna obudowa została wykończona efektownym, czarnym kolorem, a całości dopełnia chromowany klip. To świetny dowód na to, że długopisy reklamowe nie muszą być krzykliwe, aby były skutecznym elementem budowania wizerunku promowanej marki.

Cerruti Silver Clip NSN7304: długopis reklamowy dla wyjątkowych klientów

Długopisy z grawerem stanowią specjalną kategorię gadżetów reklamowych. Nie wręcza się ich byle komu, ale zachowuje na specjalne okazje. Taki długopis śmiało może pełnić funkcję eleganckiego upominku dla ważnego klienta, z którym chcemy nawiązać długofalową relację biznesową lub potwierdzić wartość aktualnej współpracy.

Długopisy Cerruti cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród klientów Pensite, ponieważ charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania. Dodatkowo prezentują luksusowy design, dzięki czemu stanowią wręcz perfekcyjny prezent biznesowy – zwłaszcza po naniesieniu elementów identyfikacji wizualnej promowanej marki. Można je również nadrukować na eleganckim, czarnym pudełku, w które został zapakowany prezentowany długopis. Dzięki temu zyskujemy świetny upominek, trafiający w oczekiwania osób o wysublimowanym guście, ceniących sobie jakościowe przedmioty do codziennego, intensywnego użytkowania. Gorąco polecamy!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat