Cerruti Anthem NSN3674

  • cena netto:
  • 35.00

Długopisy Cerruti to zawsze dobry pomysł na wyjątkowy prezent dla kluczowego kontrahenta. Charakteryzują się eleganckim designem, świetną jakością wykonania oraz niezawodnością, co idealnie pasuje do strategii kreowania wizerunku marki premium. Nasza propozycja to długopis Cerruti Anthem NSN3674 – cieszący się dużą popularnością wśród klientów Pensite, głównie z uwagi na znakomity stosunek ceny do solidności i prestiżowego wyglądu.

Długopis Cerruti Anthem NSN3674: dlaczego warto w niego zainwestować?

Długopisy reklamowe Cerruti nieprzypadkowo są tak chętnie wybierane przez przedsiębiorców, którzy planują kampanię marketingu bezpośredniego skierowaną do klientów z półki premium. Te przybory piśmiennicze imponują prestiżowym wykonaniem i ponadczasową, wyjątkowo elegancką estetyką. Wszystkie te kryteria spełnia również długopis Cerruti Anthem NSN3674.

Długopisy z grawerem szczególnie dobrze sprawdzają się w roli okolicznościowego upominku dla kluczowych partnerów biznesowych i kontrahentów, na których pozyskaniu bardzo zależy promującemu się przedsiębiorstwu. Taki prezent budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia, pozycjonuje reklamowaną markę w segmencie premium, podkreśla jej przywiązanie do jakości. Jeśli więc kreujesz prestiżowy wizerunek marki, trudno o lepszy wybór w tej kategorii cenowej.

Długopis reklamowy Cerruti Anthem NSN3674 wyróżnia się pięknym połączeniem czerni i srebra. Jego korpus został wykonany z wysokojakościowej stali nierdzewnej i idealnie nadaje się do oznakowania metodą grawerowania laserowego. Całość została zapakowana w eleganckie, czarne pudełko, na którym możemy wykonać dowolny nadruk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat