Capri Soft 69910

  • Ritter

  • Capri Soft 69910 zielony

  • cena netto:
  • 6.95

Pensite prezentuje długopisy reklamowe Capri Soft 69910 od Ritter Pen, renomowanego producenta artykułów piśmienniczych dla firm. Te długopisy zostały wykonane z metalu, co już wyróżnia je na tle innych modeli z podobnego przedziału cenowego. Dzięki temu można tutaj zastosować bardzo efektowną i trwałą metodę grawerowania laserowego, która gwarantuje, że naniesione elementy identyfikacji wizualnej marki oraz wszelkie informacje pozostaną czytelne dla klienta przez cały okres użytkowania produktu. To niezaprzeczalna zaleta!

Czym charakteryzują się długopisy z grawerem Capri Soft 69910?

Na pierwszy rzut oka trudno się domyślić, że mamy tutaj do czynienia z długopisami z metalu. Jest to zasługa zastosowania przez producenta powłoki Soft-Touch, znacząco poprawiającej komfort pisania, miłej w dotyku, minimalizującej poślizg. Pod nią znajduje się metalowy korpus, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i świetnie nadaje się do wygrawerowania w nim dowolnego motywu graficznego – np. logotypu promowanej marki.

Długopisy reklamowe Capri Soft są dostępne w siedmiu fantazyjnych wersjach kolorystycznych – w każdej z nich zastosowano czarne wykończenia (klip oraz końcówka). Całość prezentuje się estetycznie, solidnie, co powinno zmotywować obdarowanego klienta do intensywnego użytkowania długopisu, a tym samym do utrzymania kontaktu z marką.

W tych długopisach z grawerem znajdziemy klasyczny, niezawodny mechanizm przyciskany. Szeroki klip ułatwia przenoszenie długopisu np. w kieszeni. Zwracamy również uwagę na wyjątkowo pojemny wkład metalowy 3500 m.

Minimalne zamówienie 50 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat