• cena netto:
  • 1.01

Metalowe długopisy reklamowe AP9030 należą do ulubionych gadżetów klientów naszego sklepu. Nie ma w tym żadnego przypadku. To doskonałe narzędzie promocji marki, charakteryzujące się eleganckim designem i bardzo wysoką funkcjonalnością. Polecamy je także Tobie!

Co wyróżnia długopisy reklamowe AP9030?

Prezentowane długopisy reklamowe robią znakomite wrażenie już przy pierwszym kontakcie. To zasługa metalowego, bardzo dobrze wyważonego i wyprofilowanego korpusu. Obdarowany klient będzie przekonany, że ma do czynienia z upominkiem o dużej wartości, co przełoży się na wzrost jego zaufania do promowanej marki.

Warto zwrócić uwagę na to, że długopis jest zakończony gumką do obsługi ekranów dotykowych. Ten drobiazg znacząco poprawia funkcjonalność gadżetu, co z pewnością zostanie docenione przez klientów. Dodajmy, że w tym modelu producent zastosował mechanizm przekręcany.

Długopisy reklamowe AP9030 są dostępne w 9 efektownych wersjach kolorystycznych. W zestawieniu ze srebrnymi dodatkami, jak klips, ring oraz szpica, gwarantuje to wysoką estetykę produktu, który będzie pasować do każdej marki. Zwłaszcza po wygrawerowaniu na korpusie elementów identyfikacji wizualnej biznesu. Do dyspozycji mamy tutaj pole o wymiarach 50 x 5 mm – wystarczy na chociażby logotyp czy slogan marki.

Zainwestuj w długopisy reklamowe AP9030 wraz z usługą grawerowania laserowego i zyskaj efektowny, pożądany przez klientów gadżet, który postawi Twoją markę w jak najlepszym świetle!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat