• cena netto:
  • 1.19

Długopisy reklamowe AP9029 firmy AdPen to jedna z najlepszych propozycji dla przedsiębiorców, którzy stawiają na proste, funkcjonalne i estetyczne narzędzia reklamy. Prezentowane długopisy z grawerem wyróżniają się przede wszystkim ogromnym wyborem wersji kolorystycznych, co daje szerokie pole do popisu w zakresie personalizacji wyglądu gadżetów i tym samym wyróżnienia promowanej marki na tle konkurencji.

Poznaj zalety długopisów reklamowych AP9029

Te długopisy reklamowe od razu zwracają na siebie uwagę bardzo wysoką jakością wykonania. To zasługa przede wszystkim metalowego korpusu, który dodaje konstrukcji elegancji i sprawia, że prezentowane długopisy z grawerem spokojnie mogą pełnić funkcję upominku nawet dla ważnych klientów.

AP9029 są dostępne w aż 22 wariantach kolorystycznych. Trudno sobie zatem wyobrazić, aby jakakolwiek firma miała problem z dobraniem kolorystyki idealnie korespondującej z identyfikacją wizualną promowanej marki. Prestiżowe wykończenie długopisów przypadnie do gustu nawet wymagającym klientom – producent zastosował tutaj m.in. metalowe dodatki, jak klips, przycisk oraz szpic. Dodajmy, że te długopisy reklamowe są wyposażone w klasyczny mechanizm przyciskany.

Długopisy oferują pole do grawerowania o wymiarach 50 x 6 mm. To wystarczająco dużo miejsca, aby ozdobić gadżety efektownymi elementami identyfikacji wizualnej czy umieścić na nich dane przedsiębiorstwa. Metalowa konstrukcja zachęca do zastosowania techniki grawerowania laserowego, gwarantującej znakomitą trwałość i elegancję.

Zamów długopisy reklamowe AP9029 firmy AdPen i zaskocz klientów efektownym, prestiżowym, a jednocześnie bardzo funkcjonalnym upominkiem!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat