• cena netto:
  • 1.19

Długopisy metalowe AP9028 marki AdPen to efektowny, prestiżowy upominek, który zrobi doskonałe wrażenie na każdym obdarowanym kliencie. Jeśli tym razem chcesz zaskoczyć przedstawicieli Twojej grupy docelowej i udowodnić im, że mają do czynienia z profesjonalnym przedsiębiorstwem, zainwestuj w te niedrogie nośniki reklamy.

Co wyróżnia długopisy reklamowe AP9028?

Długopisy z grawerem AP9028 są w całości wykonane z metalu – już samo to zdradza, że mamy do czynienia z produktem bardzo wysokiej jakości. Dobrze wyprofilowany korpus wygodnie leży w dłoni, a smukły, nowoczesny design świetnie pasuje do wizerunku dynamicznej marki.

Prezentowane długopisy reklamowe są dostępne w aż 10 wariantach kolorystycznych. Pozwala to na wybranie dokładnie takiej barwy, która najlepiej pasuje do identyfikacji wizualnej promowanej marki. Dzięki temu długopisy są uniwersalne i sprawdzą się w kampanii marketingowej dowolnego przedsiębiorstwa – bez względu na to, jaką branżę reprezentuje.

Ważnym atutem tych długopisów reklamowych jest spora powierzchnia do umieszczenia logo, sloganu czy innych elementów identyfikujących markę. Wymiary pola to 50 x 6 mm. Do znakowania najlepiej wykorzystać technikę grawerowania laserowego – daje ona pewność, że naniesione informacje będą czytelne przez cały okres eksploatacji długopisów.

W prezentowanych długopisach z grawerem zastosowano klasyczny mechanizm przyciskany. Prestiżowa stylistyka jest podkreślona poprzez metalowe, srebrne elementy, jak klips, szpic oraz przycisk.

Zamów długopisy reklamowe AP9028 firmy AdPen i promuj swoją markę w spektakularny sposób!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat