• cena netto:
  • 65.00

Prezentujemy długopisy Waterman z prestiżowej kolekcji Allure, która stanowi wyraz nowoczesnego spojrzenia na tradycję renomowanej francuskiej marki. Długopisy z grawerem z tej serii są dedykowane młodszym użytkownikom, świetnie wpisują się w najnowsze trendy stylistyczne, zachwycają minimalizmem i standardową dla Waterman jakością wykonania. To bardzo dobra propozycja na prezent dla klienta, partnera biznesowego, pracownika i innych osób, które są ważne dla Twojego biznesu.

Jakie długopisy Waterman znajdziemy w kolekcji Allure?

Kolekcja obejmuje długopisy z grawerem różniące się między sobą kolorystyką oraz detalami wykończeniowymi. Zacznijmy od wariantu Czarny Mat CT. Ten długopis Waterman został pokryty czarnym, matowym lakierem, który pięknie kontrastuje z klipsem i pierścieniem ze stali nierdzewnej, pokrytych warstwą połyskującego chromu.

Długopis Waterman Allure Czerwony CT to odważniejsza, bardziej wyrazista propozycja, w której zastosowano czerwone wykończenie korpusu. Bardzo ciekawie prezentuje się również wariant Niebieski CT, z niebieskim lakierem pokrywającym korpus, wyglądający nowocześnie, a jednocześnie elegancko.

Wszystkie długopisy Waterman z kolekcji Allure posiadają niezawodny, klasyczny mechanizm przyciskany i są pakowane w gustowne etui prezentowe. Warto dodatkowo zainwestować w oznakowanie długopisów elementami identyfikacji wizualnej promowanej marki, do czego wykorzystujemy metodą grawerowania laserowego. Długopisy z grawerem, szczególnie tak eleganckie, to zawsze dobra propozycja na upominek o biznesowym charakterze.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat