Perspective

  • cena netto:
  • 487.00

Jeśli chcesz podarować swoim klientom pióro wieczne Waterman, co samo w sobie jest już znakomitym pomysłem, ale jednocześnie preferujesz nowocześniejszą stylistykę, lepiej pasującą do wizerunku Twojej marki, to koniecznie zwróć uwagę na kolekcję Perspective. Obejmuje ona pióra wieczne z grawerem, które wspaniale łączą klasyczne i nowoczesne kierunki w designie. To doskonała propozycja dla marek adresujących swoją ofertę do nieco młodszych klientów, którzy zwracają uwagę nie tylko na wygląd, ale też funkcjonalność upominku biznesowego.

Warianty kolorystyczne piór wiecznych Waterman z kolekcji Perspective

Kolekcja Perspective obejmuje pióra wieczne Waterman w szerokim wyborze wersji kolorystycznych – nie tylko klasycznych, ale również bardziej wyrazistych. Zaczynamy od najpopularniejszego wariantu Czarny CT, który spodoba się tradycjonalistom i bez wątpienia można go uznać za uniwersalny, „bezpieczny” wybór. Tutaj producent postawił na czarny korpus z chromowanymi elementami wykończeniowymi.

W sytuacji, gdy firma chce zrobić ogromne wrażenie na klientach, wart polecenia jest model Czarny GT. To luksusowe pióro wieczne z grawerem, w którym czarny korpus kontrastuje z platerowanymi 23-karatowym złotem detalami.

Perspective Blue Obsession CT posiada lakierowany na niebiesko korpus zestawiony z chromowanymi elementami wykończeniowymi. To pióro wieczne Waterman prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo, podobnie jak w wariancie Jasnoniebieski CT.

Interesującym wyborem może być również wariant Szampański CT, który prezentuje się wyjątkowo designersko. Dodatkowo radzimy zwrócić uwagę na model Srebrny CT, najlepszy dla marek, które chcą zaoferować klientom elegancję w najczystszej formie, co jest zasługą zestawienia srebrnego korpusu z chromowanymi detalami wykończeniowymi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat