Hemisphere

  • cena netto:
  • 265.00

Prezentujemy pióra wieczne Waterman z prestiżowej serii Hemisphere, która jest kwintesencją elegancji i klasy przyborów piśmienniczych tej renomowanej marki. Pióro wieczne z grawerem zawsze było i wciąż jest idealnym pomysłem na prezent dla kogoś, na kim nam szczególnie zależy. W sytuacjach biznesowych będzie to kluczowy kontrahent, oddany współpracownik czy przedstawiciel firmy, z którą chcemy nawiązać długofalowe relacje. Wręczenie takiego upominku jest perfekcyjnym wstępem do owocnej współpracy.

Hemisphere: kolekcja wyjątkowych piór wiecznych Waterman

Ta ekskluzywna kolekcja obejmuje modele piór wiecznych Waterman w różnych wersjach kolorystycznych i wykończeniowych. Jest to spore ułatwienie z perspektywy przedsiębiorcy, który chce idealnie dopasować estetykę prezentu do charakteru swojej marki czy po prostu oczekiwań adresata upominku. W kolekcji znajdziemy:

  • Pióro wieczne Waterman Hemisphere Czerń GT – wyjątkowo eleganckie, z korpusem pokrytym czarnym lakierem i elementami wykończeniowymi platerowanymi 23-karatowym złotem.
  • Pióro wieczne Waterman Hemisphere Stalowa CT – w tym modelu producent zastosował korpus i nasadkę ze szczotkowanej stali oraz wykończenia platerowane palladem.
  • Pióro wieczne Waterman Hemisphere Czerń CT – bardzo efektowne zestawienie kolorystyczne: czarny korpus i nasadka oraz pokryte palladem elementy wykończeniowe.
  • Pióro wieczne Waterman Hemisphere Stalowa GT – tutaj znajdziemy korpus i nasadkę ze szczotkowanej stali oraz wykończenia platerowane 23-karatowym złotem.
  • Pióro wieczne Waterman Hemisphere Biel CT – bardzo ciekawa stylistyka, z lakierowanym na biało korpusem i nasadką oraz elementami wykończeniowymi platerowanymi palladem.

Wszystkie pióra wieczne z grawerem Waterman z kolekcji Hemisphere posiadają stalówkę w rozmiarze F i mogą być zasilane z naboju lub tłoczka (nie dołączonego do zestawu).

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat