Expert

  • cena netto:
  • 410.00

Pióro wieczne Waterman to prezent, który na każdym zrobi doskonałe wrażenie. Z tego też powodu firmy bardzo chętnie wykorzystują te eleganckie przybory piśmiennicze w swoich kampaniach wizerunkowych, wręczając je kluczowym klientom, partnerom biznesowym czy kooperantom i inwestorom. Duża wartość prezentu sprawia, że marka przedsiębiorstwa od razu zyskuje renomę wyjątkowo profesjonalnej i godnej zaufania. Pióra wieczne z grawerem z kolekcji Expert to kwintesencja luksusowego stylu paryskiego producenta.

Czym różnią się pióra wieczne Waterman z kolekcji Expert?

Kolekcja Expert obejmuje aż sześć wariantów piór wiecznych Waterman, dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych. Tym samym nie będziesz mieć problemu z wybraniem takiego pióra wiecznego z grawerem, które idealnie pasuje do wizerunku Twojej marki.

Zdecydowanie najwięcej emocji budzi wariant Czarny GT, który definiuje słowo „luksus”. Producent postawił tutaj na czarny korpus zestawiony z detalami wykończeniowymi platerowanymi 23-karatowym złotem.

Bardziej stonowany jest wariant Czarny CT, w którym czarny korpus efektownie kontrastuje z chromowanymi elementami wykończeniowymi. Ciekawą propozycją z pewnością jest Stalowy CT. To pióro wieczne Waterman o wybitnie eleganckiej stylistyce, z korpusem w kolorze szczotkowanej stali oraz chromowanymi elementami wykończeniowymi.

Warto zwrócić uwagę na model Ciemno-Brązowy CT, który wyróżnia się przepięknym zestawieniem kolorystycznym brązowego korpusu z chromowanymi detalami. Dostępna jest również nieco jaśniejsza wersja Jasny Brąz CT.

Absolutnym hitem kolekcji jest natomiast pióro wieczne Waterman Expert Stalowy GT. To wyjątkowo ekskluzywny upominek, z korpusem w kolorze szczotkowanej stali i platerowanymi 23-karatowym złotem detalami wykończeniowymi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat