Duke 209 Czarny Mat GT

  • Duke

  • Duke 209 Czarny Mat GT

  • cena netto:
  • 51.00

Pióro wieczne Duke 209 Czarny Mat GT to piśmienniczy majstersztyk. Zostało wykonane z dbałością o najmniejszy detal, a przy tym ozdobione w taki sposób, że od razu mamy poczucie obcowania z przedmiotem wyjątkowym. Luksusowy design i znakomita jakość użytych materiałów sprawiają, że prezentowane pióro wieczne z grawerem będzie idealnym upominkiem czy to dla klienta, czy kontrahenta i partnera biznesowego, a nawet ważnego gościa. Sprawdzi się w biznesie, polityce, samorządzie, sytuacjach prywatnych. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się temu wspaniałemu produktowi.

Najważniejsze cechy pióra wiecznego Duke 209 Czarny Mat GT

Pióro wieczne z grawerem od Duke to wybór bez najmniejszego ryzyka. Renomowana niemiecka firma słynie z produkcji piór najwyższej klasy, charakteryzujących się niebanalnym designem i znakomitą trwałością. Dokładnie tak samo jest w przypadku tej propozycji.

Pióro wieczne Duke 209 Czarny Mat GT wyróżnia się tym, że zastosowano w nim wykończenia platerowane złotem, co pięknie kontrastuje z czarnym korpusem i skuwką. Stalówka została wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnej i dodatkowo wygrawerowano na niej ozdobny wzór. 

 

To pióro wieczne z grawerem jest wyposażone w konwerterowy system napełniania, istnieje jednak możliwość zastosowania naboi atramentowych.  W zestawie znajdziemy tłoczek, a całość została zamknięta w pięknym, eleganckim etui obitym skórą ekologiczną i wyściełanym pluszową tkaniną.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat