Duke 209 Czarny Mat CT

  • Duke

  • Duke 209 Czarny Mat CT

  • cena netto:
  • 51.00

Pióro wieczne Duke 209 Czarny Mat CT to ekskluzywny, znakomicie wykonany produkt, który idealnie sprawdzi się w roli upominku biznesowego dla najważniejszych klientów czy partnerów handlowych. Elegancki design idzie tutaj w parze z fantastyczną precyzją montażu poszczególnych elementów, jak również jakością zastosowanych materiałów. W każdym detalu widać tutaj renomę niemieckiego producenta, który uchodzi za jedną z najlepszych manufaktur na świecie. Bez wątpienia rekomendujemy pióro wieczne z grawerem od Duke każdemu, kto ceni sobie klasę i chce zrobić doskonałe wrażenie na swoich klientach.

 

Czym wyróżnia się pióro wieczne Duke 209 Czarny Mat CT?

 

Prezentowane pióro wieczne z grawerem w wariancie Czarny Mat CT wygląda zjawiskowo, bardzo elegancko, wręcz luksusowo. Matowe wykończenie świetnie koresponduje z chromowanymi elementami wykończeniowymi oraz stalówką wykonaną z najwyższej jakości stali szlachetnej (rozmiar F). Metalowa konstrukcja gwarantuje wieloletnie użytkowanie i dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. W tym modelu producent zastosował konwerterowy system napełniania, a więc za pośrednictwem tłoczka. Istnieje również możliwość stosowania naboi atramentowych (nie są częścią zestawu).

 

Pióro wieczne Duke 209 w wariancie Czarny Mat CT w zestawie posiada tłoczek oraz wyjątkowo eleganckie etui obite ekologiczną skórą i wyściełane pluszową tkaniną. Po oznakowaniu pióra elementem identyfikującym markę (metoda grawerowania laserowego) zyskujemy więc gotowy do wręczenia klientowi prezent.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat