Cross Beverly

  • Cross

  • Cross Beverly AT0496-7

  • cena netto:
  • 153.00

Prezentujemy pióro wieczne Cross Beverly – jeden z najbardziej pożądanych produktów tej renomowanej amerykańskiej marki. Beverly to kolekcja charakteryzująca się bezkompromisowym pięknem i misternymi zdobieniami. Jeśli szukasz prezentu biznesowego, który na 100% zrobi piorunujące wrażenie na Twoim kliencie, partnerze biznesowym czy zasłużonym pracowniku, to bardzo trudno o lepszą propozycję, zwłaszcza w tym przedziale cenowym. Sprawdź, dlaczego pióro wieczne z grawerem Cross Beverly powinno być Twoją kolejną inwestycją w wizerunek marki.

 

Pióro wieczne Cross Beverly: piękno do potęgi

 

Pióro wieczne Cross zawsze jest dobrym wyborem na prezent dla kogoś ważnego, o czym najlepiej świadczy fakt, iż produkty tej marki cieszą się ogromnym powodzeniem w świecie marketingu. Za umiarkowaną cenę otrzymujemy produkt, który wyróżnia się prestiżowym wykonaniem i najwyższą jakością, co zawsze ma bezpośrednie przełożenie na postrzeganie promowanej marki.

 

Pióro wieczne z grawerem Cross Beverly zachwyca designem, zwłaszcza w wariancie kolorystycznym Czarna Laka CT. Lakierowany na czarny połysk korpus został wspaniale uzupełniony misternie zdobionymi elementami wykończeniowymi, jak chromowany klip z logo producenta oraz grawerowany kapturek wieńczący skuwkę. Do tego dochodzi przepiękny pierścień, ułatwiający trzymanie pióra.

                                                  

Pióro wieczne Cross Beverly w zestawie posiada dwa naboje z losowo wybranym kolorem atramentu (czarny lub niebieski). Pióro można również zasilać poprzez tłoczek. Całość została zamknięta w eleganckim opakowaniu z logo Cross.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat