Cross Bailey

  • Cross

  • Cross Bailey AT0456-12

  • cena netto:
  • 145.00

Pióro wieczne Cross Bailey to jeden z naszych faworytów w kategorii luksusowego upominku dla klienta, partnera biznesowego, inwestora czy zasłużonego pracownika. To piśmiennicze dzieło sztuki, które wyróżnia się przepiękną, nowoczesną stylistyką. Prezentowane pióro wieczne z grawerem daje szerokie możliwości w zakresie umieszczenia na nim elementów identyfikujących promowaną markę, jak chociażby logotyp, do czego wykorzystujemy metodę grawerowania laserowego. Dzięki temu całość prezentuje się ekskluzywnie i z pewnością trafi w oczekiwania estetyczne nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 

Pióro wieczne Cross Bailey: dlaczego warto się nim zainteresować?

 

Pióro wieczne z grawerem Cross Bailey przede wszystkim prezentuje się bardzo elegancko, ale nie nobliwie. Producentowi udało się tutaj zachować równowagę między luksusowym designem a nowoczesnym wzornictwem, dzięki czemu prezentowane pióro wieczne Cross będzie odpowiednim upominkiem dla klientów z praktycznie dowolnej kategorii wiekowej.

 

Szczególną uwagę radzimy zwrócić na wariant kolorystyczny Czarna Laka CT, gdzie korpus i skuwkę pokryto połyskującym czarnym lakierem, pięknie korespondującym z chromowanymi elementami wykończeniowymi i stalówką z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Całość jest wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie i satysfakcję z posiadania tego pięknego produktu.

 

Pióro wieczne Cross Bailey w zestawie posiada dwa naboje w losowo wybranych kolorach atramentu - czarnym lub niebieskim. Istnieje możliwość zasilania pióra z tłoczka. Całość jest zapakowana w eleganckie pudełko producenta.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat