Cross ATX

  • cena netto:
  • 242.00

Pensite prezentuje fantastyczne pióro wieczne Cross ATX, które szczególnie rekomendujemy przedsiębiorcom poszukującym eleganckiego, ale dość nowoczesnego pod względem stylistycznym prezentu dla kluczowych klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych i pracowników. To pióro wieczne z grawerem imponuje pięknym designem, wpisując się w oczekiwania estetyczne także młodszej grupy odbiorców. Do tego dochodzi legendarna jakość wykonania, gwarantowana marką najstarszego amerykańskiego producenta ekskluzywnych przyborów piśmienniczych.

 

Pióro wieczne Cross ATX: sprawdź jego najważniejsze zalety

 

Kluczowym atutem tego eleganckiego produktu jest prestiżowa jakość wykonania, która znakomicie koresponduje z nietuzinkową, nowoczesną stylistyką. Od razu rzuca się w oczy najbardziej charakterystyczny element prezentowanego pióra wiecznego Cross, czyli chromowany klip wieńczący skuwkę. Opływowe linie nie tylko dodają tej konstrukcji smukłości, ale także znacznie ułatwiają pisanie, co będzie istotne dla osób niemających doświadczenia w posługiwaniu się wiecznym piórem.

 

Pióro wieczne Cross ATX jest dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, z których na szczególną uwagę zasługuje wersja Czarny Bazalt CT, z matowym, czarnym korpusem i skuwką oraz chromowanymi detalami wykończeniowymi i skuwką ze stali nierdzewnej. Całość jest zamknięta w eleganckim pudełku producenta. W zestawie znajdują się dwa naboje z losowo wybranymi kolorami atramentu – niebieskim lub czarnym. To pióro wieczne z grawerem można również zasilać za pośrednictwem tłoczka.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat