Cerruti Heritage Gold NST0892

  • cena netto:
  • 96.50

Trudno sobie wyobrazić lepszy pomysł na upominek dla ważnego kontrahenta, partnera biznesowego czy pracownika, niż właśnie pióro wieczne Cerruti. Prezentowany model należy do ekskluzywnej linii Heritage, której znakiem rozpoznawczym jest nawiązywanie do tradycyjnego designu przyborów piśmienniczych, ale z nutką nowoczesności i akcentem na funkcjonalność. Pióro Cerruti Heritage Gold NST0892 wygląda fantastycznie, jest łatwe w obsłudze, nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie pisały piórem, a do tego dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Szukasz nietuzinkowego prezentu dla kogoś ważnego? Pióro wieczne Cerruti to zawsze strzał w dziesiątkę!

Najważniejsze cechy pióra Cerruti Heritage Gold NST0892

Prezentowane pióro wieczne Cerruti jest kwintesencją stylu tej renomowanej marki. Minimalizm miesza się tutaj z niemalże luksusowym designem, dzięki czemu ten model jest bardzo uniwersalny pod względem stylistycznym. To duży atut z punktu widzenia marek, które nie do końca znają preferencje swoich klientów i partnerów, a chcą sprawić im prezent do codziennego użytkowania.

Pióra Cerruti niezmiennie charakteryzuje znakomita jakość wykonania, za którą nie trzeba też przepłacać. W bardzo atrakcyjnej cenie otrzymasz pióro wieczne marki premium, z mosiężnym, niezwykle trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne korpusem, wykończone w eleganckim czarno-złotym zestawieniu kolorystycznym.

Pióro prezentuje się bardzo efektownie, a przy tym znakomicie nadaje do zastosowania metody grawerowania laserowego w celu umieszczenia na nim elementów identyfikacji wizualnej promowanej marki. Pióro jest zamknięte w eleganckim, czarnym pudełku, na którym również możemy nadrukować dowolny motyw graficzny. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat