Cross Bailey

  • Cross

  • Cross Bailey AT0455-8

  • cena netto:
  • 129.00

Pióro kulkowe Cross Bailey bez wątpienia jest bardzo dobrym wyborem dla przedsiębiorstw, które właśnie planują kampanię marketingu bezpośredniego i chcą z nią dotrzeć do klientów z górnej półki. Wręczając im tak eleganckie, wręcz luksusowe prezenty, można sobie praktycznie zagwarantować natychmiastowy wzrost zaufania do marki i w ten sposób pozyskać bezcenne kontakty biznesowe. Pióro kulkowe z grawerem Cross Bailey imponuje jakością wykonania oraz pięknym designem, który trafi w gust odbiorców z każdej grupy wiekowej.

 

Pióro kulkowe Cross Bailey: znakomity wybór dla wymagających

 

Pióro kulkowe z grawerem Cross Bailey urzeka stylistyką i kilkoma ciekawymi akcentami wykończeniowymi. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na znak rozpoznawczy całej kolekcji, czyli pierścień o kształcie beczułki. Zdradza on, że mamy do czynienia z produktem wysokiej klasy, przeznaczonym dla wyjątkowych użytkowników – nie musimy chyba podkreślać, jak pozytywny ma to wpływ na wizerunek promowanej marki.

 

Bardzo ciekawym wyborem będzie wariant kolorystyczny Czerwone CT. Pióro wykończone w czerwonym lakierze prezentuje się zjawiskowo i na tyle oryginalnie, że z pewnością wyróżni się na tle podobnych prezentów, zwracając uwagę na markę. Czerwień bardzo efektownie kontrastuje z chromowanymi elementami wykończeniowymi.

 

Pióro kulkowe Cross Bailey w zestawie posiada jeden wkład w losowo wybranym kolorze – czarnym lub niebieskim. Jest zapakowane w efektowne opakowanie z logo producenta, stąd stanowi gotowy prezent, oczywiście po wcześniejszym oznakowaniu go elementami identyfikacji wizualnej marki metodą grawerowania laserowego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat