Cross ATX

  • cena netto:
  • 218.00

Pensite prezentuje pióro kulkowe Cross ATX, czyli model, który szczególnie polecamy przedsiębiorcom kierującym swoją ofertę do konsumentów w średnim i młodszym wieku. Wynika to z nowoczesnej, bardzo minimalistycznej stylistyki produktu. To pióro kulkowe z grawerem wygląda świetnie, jest łatwe i przyjemne w użytku, bardzo dobrze leży w dłoni, a przy tym daje spore możliwości w zakresie umieszczenia na nim elementów identyfikacji wizualnej marki przy wykorzystaniu metody grawerowania laserowego.

 

Kluczowe zalety pióra kulkowego Cross ATX

 

Kolekcja ATX, obejmująca także długopisy i pióra wieczne, to przykład bardzo udanego unowocześnienia klasycznych przyborów piśmienniczych. Renomowany amerykański producent udowodnił, że pomimo bardzo długiej tradycji potrafi dobrze odczytywać trendy w designie, a nawet je wyznaczać. Prezentowane pióro kulkowe z grawerem wygląda znakomicie i lekko, pomimo dość masywnej konstrukcji.

 

Pióro kulkowe Cross ATX to bardzo dobry upominek biznesowy, nie tylko z uwagi na elegancki design i najwyższą jakość wykonania, ale również walory czysto praktyczne. Wkład kulkowy jest znacznie przyjaźniejszy w codziennym użytkowaniu. Nie ma więc obaw o to, że obdarowany klient szybko schowa prezent do szafy i straci kontakt z promowaną marką.

 

Gorąco polecamy wariant kolorystyczny Czarna Laka CT, który prezentuje się niezwykle efektownie – mamy tutaj połączenie czarnego korpusu i skuwki z chromowanymi, połyskującymi elementami wykończeniowymi. W zestawie pióro kulkowe Cross ATX posiada jeden wkład w losowo wybranym kolorze (czarny lub niebieski). Całość jest zamknięta w estetycznym opakowaniu producenta.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat