• cena netto:
  • 0.60

Prezentujemy długopis reklamowy Smart – znakomity wybór dla firm planujących dużą kampanię marketingu bezpośredniego, chcących dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych klientów i zwiększyć w niej świadomość swojej marki. Długopisy z nadrukiem to tani, ale jednocześnie efektowny i skuteczny nośnik reklamy, fantastycznie sprawdzający się w roli narzędzia wspierającego sprzedaż i budującego zaufanie do marki. Sprawdź, dlaczego ten model cieszy się tak dużą popularnością wśród klientów Pensite!

Czym wyróżnia się długopis reklamowy Smart?

Długopisy reklamowe Smart należą do kolekcji Classic renomowanej firmy DreamPen. To proste, funkcjonalne konstrukcje, które śmiało można polecić przedsiębiorcom szukającym niedrogiego nośnika reklamy. Zwracamy uwagę na bardzo szeroki wybór wersji kolorystycznych – aż 25 wariacji pozwala bez problemu dobrać design długopisu do wizerunku marki oraz jej elementów identyfikacji wizualnej. Tym samym zyskujemy długopisy z nadrukiem, które czytelnie prezentują markę i budują jej rozpoznawalność w grupie docelowej.

Prezentowane długopisy reklamowe posiadają gładki, polerowany korpus z tworzywa – jest lekki, dobrze leży w dłoni, a przy tym gwarantuje odpowiednią wytrzymałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Mechanizm typu twist zapobiega przypadkowemu wysunięciu końcówki piszącej (niebieski wkład) i tym samym chroni ubranie przez zaplamieniem.

Całość prezentuje się bardzo efektownie, a duża powierzchnia zadruku umożliwia naniesienie nawet sporego projektu graficznego czy dodatkowych informacji na temat marki i jej oferty.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat