• cena netto:
  • 0.57

Długopisy reklamowe Slim należą co czołówki najlepiej sprzedających się przyborów piśmienniczych w naszym sklepie. Nie ma się czemu dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę znakomity stosunek ceny do jakości wykonania oraz przede wszystkim potencjału marketingowego. Te długopisy z nadrukiem spokojnie mogą pełnić funkcję podstawowego nośnika reklamy np. podczas targów czy innych form marketingu bezpośredniego. Są dobrze odbierane przez klientów, a przy tym dostępne na kieszeń zdecydowanej większości przedsiębiorców.

Długopisy z nadrukiem Slim: dlaczego warto?

Długopisy reklamowe Slim od DreamPen należą do uznanej kolekcji Classic, która charakteryzuje się prostym, funkcjonalnym designem oraz bardzo dobrą jakością wykonania. Tanie długopisy z nadrukiem nie muszą imponować najwyższą estetyką – liczy się solidność korpusu oraz dobre dopasowanie do wizerunku promowanej marki. Pod tym względem długopisy reklamowe Slim są wręcz idealnym wyborem.

Te długopisy z nadrukiem są dostępne w aż ośmiu podstawowych wersjach kolorystycznych. Pozwala to bez żadnego problemu dobrać wybarwienie korpusu do identyfikacji wizualnej marki w taki sposób, aby kluczowe elementy (jak logotyp) były doskonale widoczne i tym samym łatwe do zapamiętania dla obdarowanego klienta. Korpus tego długopisu reklamowego został wykonany z wysokojakościowego tworzywa i wypolerowany na gładko.

W długopisie zastosowano mechanizm typu twist – o tyle praktyczny, że eliminuje ryzyko wysunięcia się piszącej końcówki podczas przenoszenia długopisu czy to w kieszeni marynarki, czy torebce. Całości dopełnia smukła, lekka konstrukcja, bardzo dobrze leżąca w dłoni. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat