• cena netto:
  • 0.60

Długopisy reklamowe Paco od DreamPen to bardzo dobra propozycja dla marek, które stawiają na nowoczesne nośniki reklamy, chcą być kojarzone z dynamizmem, otwartością, ale też wysoką jakością i kreatywnością. Te długopisy z nadrukiem od razu wywołują podobne konotacje, dzięki czemu są chętnie wybierane przez przedsiębiorców chcących mocno wyróżnić się na tle konkurencji i wzbudzić ciekawość u przedstawicieli grupy docelowej. Prezentowane długopisy są interesującym wyborem nie tylko z uwagi na minimalistyczny design.

Czym wyróżniają się długopisy z nadrukiem Paco?

Paco to długopisy reklamowe należące do kolekcji Classic, która jest hitem sprzedaży renomowanego producenta DreamPen. My także obserwujemy duże zainteresowanie tymi przyborami piśmienniczymi, co nie może dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę kilka istotnych szczegółów.

Po pierwsze: długopisy z nadrukiem Paco są dostępne w aż 25 wersjach kolorystycznych. To zdecydowanie wystarczy do tego, aby każda marka mogła stworzyć efektowny i czytelny projekt graficzny, który będzie się dobrze prezentować na korpusie.

Po drugie: warto zwrócić uwagę na bardzo wysoką jakość wykonania długopisów. Solidny montaż w połączeniu z porządnymi materiałami, daje gwarancję długiego użytkowania gadżetu, a tym samym idealnie wpisuje się w strategię kreowania profesjonalnego wizerunku marki.

Korpus długopisu reklamowego Paco został wykonany z wysokojakościowego tworzywa, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i dobrze wyprofilowanego zarówno dla męskiej, jak i kobiecej dłoni. Niebieski wkład typu Jumbo wystarczy na bardzo długo, a mechanizm typu twist to najlepszy sposób na zabezpieczenie przed przypadkowym wysunięciem piszącej końcówki w kieszeni czy torebce.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat