Glory 00123

  • cena netto:
  • 2.10

Tanie długopisy reklamowe Glory renomowanej firmy Ritter Pen rekomendujemy zwłaszcza tym przedsiębiorcom, którzy budują lub umacniają marki adresujące ofertę do młodszej grupy docelowej. Ma to związek z bardzo nowoczesnym designem, a przede wszystkim wyrazistą, neonową kolorystyką wykończenia korpusu. Te długopisy z nadrukiem mają zasadniczą zaletę, którą koniecznie trzeba wziąć pod uwagę wybierając gadżety do kampanii marketingowej: nie sposób ich nie zauważyć. Rzucają się w oczy, zapadają w pamięć, a to w oczywisty sposób przekłada się na ich skuteczność reklamową. Jedna z najbardziej wyrazistych propozycji w ofercie Pensite!

Długopisy reklamowe Glory 00123: czy to dobry wybór dla Ciebie?

Prezentowane długopisy z nadrukiem są dostępne w aż 12 wariantach kolorystycznych, spośród których za „klasyczny” możemy uznać jedynie czarny. Te długopisy reklamowe nieprzypadkowo cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców będących właścicielami młodych, dynamicznych marek, budujących swój wizerunek w oparciu o świeżość i kreatywność. Takie też są długopisy Glory 00123.

Niezależnie od wersji kolorystycznej metalowy szpic zawsze pozostaje chromowany. Sam korpus jest wykonany z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, dobrze leży w dłoni, jest lekki i przyjemny w dotyku. Producent zastosował tutaj obrotowy mechanizm załączania – jego niewątpliwą zaletą jest skuteczne zabezpieczenie przed przypadkowym wysunięciem się końcówki piszącej czy to w kieszeni, czy w torebce. Dodatkowo do dyspozycji mamy szeroki klip oraz aż trzy pola do zadrukowania o wymiarach odpowiednio: 50x30 mm (korpus), 35x6 mm (górna część korpusu, pod klipem) oraz 35x5 mm (klip).

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat