• cena netto:
  • 1.73

Długopisy reklamowe są wtórne stylistycznie i niczym szczególnym się nie wyróżniają? Model Galaxy od DreamPen przeczy tej powszechnej hipotezie! Prezentujemy znakomite długopisy z nadrukiem, które są doskonałym dowodem na to, że tanie gadżety reklamowe mogą stanowić bardzo skuteczny element w strategii kreowania profesjonalnego wizerunku marki. Nieprzypadkowo te długopisy reklamowe cieszą się tak dużą popularnością wśród klientów Pensite.

Co wyróżnia długopisy z nadrukiem Galaxy?

Model Galaxy należy do szalenie popularnej kolekcji Classic – zgodnie z jej nazwą znajdziemy tutaj długopisy o klasycznym designie, co ma tę zaletę, że stanowią one uniwersalny nośnik reklamy, dobrze trafiający w oczekiwania klientów ze wszystkich popularnych grup docelowych.

Długopisy z nadrukiem Galaxy charakteryzują się bardzo solidnym wykonaniem. Korpus z wysokojakościowego tworzywa sztucznego jest wypolerowany na gładko, dobrze leży w dłoni i gwarantuje satysfakcjonującą trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Warto zwrócić uwagę na bardzo szeroki wybór kolorystyczny. W każdym z nich korpus jest biały (tworzy idealne tło dla dowolnych elementów identyfikacji wizualnej marki, zapewniając ich czytelność), ale dodatkowo producent zastosował tutaj ring w aż 21 opcjach wybarwienia.

W prezentowanym modelu długopisu reklamowego znajdziemy niebieski wkład typu Jumbo, praktyczny klip oraz mechanizm twist (przekręcany) – zapobiega on przypadkowemu wysunięciu piszącej końcówki i tym samym zabezpiecza ubranie czy torebkę przed zaplamieniem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat