Fresh Soft ST 55801

  • Ritter

  • Fresh Soft ST 55801-1500

  • cena netto:
  • 5.10

Prezentujemy długopisy reklamowe Fresh Soft ST 55801 od Ritter Pen, jednego z najbardziej renomowanych producentów przyborów piśmienniczych w Europie. Te długopisy z nadrukiem już na pierwszy rzut oka wyróżniają się w swojej kategorii cenowej. Producent zastosował tutaj bardzo przyjemną w dotyku powłokę Soft-Touch, dzięki czemu długopis sprawia wrażenie znacznie droższego i wręcz zachęca do tego, aby często po niego sięgać. Nietrudno się domyślić, że przynosi to promowanej marce bardzo dobre efekty reklamowe oraz wizerunkowe.

Długopisy z nadrukiem Fresh Soft ST 55801: co warto o nich wiedzieć?

Te długopisy reklamowe wyróżniają się nie tylko aksamitną powłoką Soft-Touch, ale także bardzo ciekawym, kreatywnym, nowoczesnym designem. Szczególnie ciekawie prezentuje się transparentny klip połączony z przyciskiem mechanizmu automatycznego. Całość wygląda świeżo, rzuca się w oczy, a o to przecież chodzi w kampanii marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem gadżetów.

Prezentowane długopisy z nadrukiem szczególnie rekomendujemy młodym, dynamiczny markom, chociażby z takich branż, jak IT czy Fintech. Warto zauważyć, że długopisy są dostępne w dużej liczbie wariantów kolorystycznych, co dodatkowo ułatwia dopasowanie designu gadżetu do wizerunku marki.

Istotnym atutem tych długopisów reklamowych jest całkiem spora powierzchnia do zadrukowania. Do dyspozycji mamy aż trzy pola o wymiarach odpowiednio: 55x31 mm, 20x3 mm oraz 35x5 mm (na klipie). To powinno w zupełności wystarczyć do zmieszczenia kluczowych informacji oraz motywów nawiązujących do promowanej marki.

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat