• cena netto:
  • 1.73

Pensite prezentuje długopisy reklamowe Focus z kolekcji Classic renomowanego producenta DreamPen. Te długopisy z nadrukiem nie zachwycają może pod względem designu, są dość proste konstrukcyjnie, ale w tym też tkwi ich siła. Będą doskonałym wyborem dla marek, które dysponują mocno ograniczonym budżetem i chcą go przeznaczyć na skuteczne nośniki reklamy do masowego rozdawania klientom. W tej roli długopisy Focus sprawdzą się znakomicie. Warto przyjrzeć się im bliżej i „zatrudnić” je do swojej kampanii marketingowej.

Najważniejsze cechy długopisów reklamowych Focus

Te długopisy z nadrukiem cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, na co największy wpływ ma ich atrakcyjna cena. Producent udowodnił, że można stworzyć bardzo dobrze wykonane nośniki reklamy, o prostym, minimalistycznym designie, które jednocześnie nie obciążą zanadto budżetu marketingowego żadnego przedsiębiorstwa.

Prezentowane długopisy reklamowe są wykonane z porządnego tworzywa sztucznego wypolerowanego na gładko. Korpus bardzo dobrze leży w dłoni i jest lekki, co docenią szczególnie panie. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: zieloną, niebieską i czerwoną, co pozwala dobrze dopasować wygląd gadżetu do identyfikacji wizualnej dowolnej marki.

W tym długopisie producent zastosował niebieski wkład typu Jumbo – bardzo wydajny, gwarantujący długie użytkowanie gadżetu przez obdarowanego klienta. Dodatkowo zwracamy uwagę na fakt, iż mamy tutaj najwygodniejszy w obsłudze wciskany mechanizm uruchamiający.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat