Flip 20121

  • cena netto:
  • 0.82

Prezentujemy długopisy reklamowe Flip 20121 renomowanego producenta, Ritter Pen. Te długopisy z nadrukiem sprawdzą się w dowolnej kampanii marketingu bezpośredniego, gwarantując przykucie uwagi grupy docelowej marki i jej skuteczną promocję. Produkt wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania dostępną w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. To świetny wybór dla przedsiębiorców, którzy dysponują ograniczonym budżetem, ale chcą w krótkim czasie dotrzeć do jak największego grona potencjalnych klientów. Gorąco polecamy!

Czym charakteryzują się długopisy reklamowe Flip 20121?

Te tanie długopisy reklamowe oferują spore możliwości w zakresie naniesienia na nie elementów identyfikujących markę czy przemycających kluczowe informacje dla obdarowanego klienta. Zwracamy uwagę na aż dwa pola do zadrukowania: jedno na korpusie o wymiarach 50x27 mm (metoda sitodruku) oraz drugie na klipie o wymiarach 30x5 mm (metoda tampodruku).

Prezentowane długopisy z nadrukiem są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: białej, czerwonej, granatowej i czarnej. Pozwala to łatwo dopasować design produktu do charakteru i identyfikacji wizualnej marki, tym samym zyskując bardzo skuteczne i czytelne narzędzie reklamy.

Z uwagi na bardzo niską cenę oraz dobrą jakość wykonania, długopisy reklamowe Flip 20121 idealnie nadają się do masowego rozdawnictwa, na przykład podczas targów, festynów, koncertów czy nawet konferencji. Producent zastosował tutaj mechanizm obrotowy,  zabezpieczający przed przypadkowym wysunięciem piszącej końcówki podczas np. przenoszenia długopisu w kieszeni.

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat