Exos M 07602

  • cena netto:
  • 6.10

Długopisy reklamowe Exos 07602 należą do grupy najchętniej wybieranych gadżetów piśmienniczych w tej kategorii cenowej. Zwracamy uwagę na bardzo wysoką estetykę produktu, co jest zasługą zarówno klasycznego designu, jak i świetnej jakości zastosowanych materiałów. Prezentowane długopisy z nadrukiem są dostępne w ogromnym wyborze wariantów kolorystycznych, a ponadto oferują sporo miejsca do zadrukowania lub zastosowania metody grawerowania laserowego. Zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej tej propozycji od Ritter Pen.

Co wyróżnia długopisy reklamowe Exos 07602?

Te długopisy z grawerem przede wszystkim prezentują znakomitą jakość wykonania, rzadko spotykaną w tym przedziale cenowym. Renomowany producent zastosował tutaj połączenie wysokojakościowego tworzywa sztucznego oraz elementów metalowych. Warto zwrócić uwagę na metalowy klip oraz niklowany przycisk mechanizmu automatycznego. Oba detale prezentują się znakomicie, podnoszą wartość przedmiotu w oczach obdarowanego klienta, a tym samym wspierają kampanię kreowania profesjonalnego wizerunku marki.

W tym modelu producent zastosował automatyczny mechanizm przyciskowy oraz wkład piszący Ultra Soft, poprawiający komfort pisania, co szczególnie powinno się spodobać paniom. Kluczowym atutem tego długopisu reklamowego są aż trzy pola do zadrukowania i wygrawerowania. Grawer laserowy wykonujemy oczywiście na klipie (powierzchnia 32x4 mm). Na korpusie mamy do dyspozycji dwa kolejne obszary o wymiarach odpowiednio: 70x24 mm oraz 45x33 mm. Daje to szerokie możliwości w zakresie zaprojektowania motywów graficznych i umieszczenia na długopisie kluczowych informacji na temat oferty promowanej marki.

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat