Evo Metal Clip

  • cena netto:
  • 1.73

Długopisy reklamowe Evo Metal Clip od DreamPen to znakomita propozycja dla przedsiębiorców szukających niedrogiego, a jednocześnie skutecznego narzędzia reklamy, chcących wyróżnić się na tle konkurencji i przykuć uwagę jak największej liczby potencjalnych klientów. Prezentowane długopisy z nadrukiem charakteryzują się wysoką jakością wykonania, za którą nie trzeba przepłacać. Masz ograniczony budżet, ale jednocześnie chcesz promować wizerunek profesjonalnej marki? Koniecznie weź pod uwagę te długopisy reklamowe!

Dlaczego warto zainwestować w długopisy reklamowe Evo Metal Clip?

Evo Metal Clip to jedne z najpopularniejszych długopisów reklamowych w ofercie DremPen – renomowanego, cenionego w Europie producenta, którego Pensite jest oficjalnym dystrybutorem. Te długopisy z nadrukiem już na pierwszy rzut oka prezentują się wyjątkowo elegancko. Jest to zasługa jednego ważnego detalu – metalowego klipa, który pełni nie tylko funkcję estetyczną, ale także praktyczną. Dzięki niemu można wygodnie przenosić długopis w kieszeni i mieć go zawsze pod ręką.

Długopisy reklamowe Evo Metal Clip należą do kolekcji Classic. Są dostępne w 8 fantazyjnych wersjach kolorystycznych, co daje szerokie pole do popisu w zakresie zaprojektowania nadrukowanej grafiki czy umieszczenia na nich kluczowych informacji na temat promowanej marki. Korpus został wykonany z wysokojakościowego tworzywa sztucznego i świetnie leży w dłoni. Niebieski wkład typu Jumbo jest uniwersalny, a przy tym bardzo wydajny. Zwracamy również uwagę na zastosowanie mechanizmu typu twist, zapobiegającego przypadkowemu wysunięciu piszącej końcówki podczas np. przenoszenia długopisu w kieszeni.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat