• cena netto:
  • 1.60

Pensite prezentuje długopisy reklamowe Evo – jeden z najlepiej sprzedających się modeli z kolekcji Classic renomowanej producenta DreamPen. Ten długopis ma kilka bardzo istotnych atutów, które decydują o jego popularności wśród przedsiębiorców. Przede wszystkim wyróżnia się unikalnym, bardzo nowoczesnym designem, świetnie pasującym do wizerunku dynamicznej marki. Nie można mu również odmówić funkcjonalności i bardzo dobrej jakości wykonania, co w tej kategorii cenowej nie jest wcale normą.

Długopisy z nadrukiem Evo: dobry sposób, aby się wyróżnić

Prezentowane długopisy reklamowe zdecydowanie mogą się podobać pod względem designu. Ciekawa stylistyka sprawia, że prezentują się niezwykle nowocześnie, lekko, co dobrze pasuje do wizerunku zwłaszcza tych marek, które adresują swoją ofertę do młodszej grupy docelowej.

Warto tutaj zwrócić uwagę na sporą powierzchnię do zadrukowania. Biały korpus tworzy estetyczne, a co najważniejsze czytelne tło dla elementów identyfikacji wizualnej marki oraz innych informacji, których nośnikiem ma być długopis Evo. Do tego dochodzi jeszcze 8 wersji kolorystycznych – powierzchnia tuż nad szpicą jest wybarwiona, co stanowi ciekawy zabieg stylistyczny i dodaje długopisowi efektownego, nietuzinkowego wyglądu.

Długopisy reklamowe Evo należą do cenionej kolekcji Classic marki DreamPen. Znajdziemy tutaj dobrze wyprofilowany korpus z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, transparentną szpicę oraz niebieski wkład typu Jumbo (bardzo wydajny). Całości dopełnia mechanizm typu twist, dzięki któremu nie ma ryzyka przypadkowego wysunięcia się piszącej końcówki podczas noszenia długopisu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat