• cena netto:
  • 0.80

Długopisy reklamowe Eris są znakomitym przykładem na to, że tanie gadżety również mogą się prezentować elegancko i dobrze licować z wizerunkiem profesjonalnej, zaufanej marki. Renomowany producent DreamPen zaproponował nam minimalistyczny design, który dobrze współgra z licznymi wersjami kolorystycznymi. Te długopisy z nadrukiem z powodzeniem mogą być wykorzystane w kampanii marketingu bezpośredniego niejednej marki i z pewnością zostaną dobrze odebrane przez klientów.

Co warto wiedzieć o długopisach reklamowych Eris?

Długopisy z nadrukiem Eris imponują pod względem mnogości wersji kolorystycznych. Do wyboru mamy aż 25 rodzajów wykończenia, przy czym korpus zawsze pozostaje biały. Ma to tę zaletę, że pozwala umieścić na długopisie praktycznie dowolny nadruk bez obaw o jego czytelność, a tym samym skuteczność nośnika reklamy. Kolorowe elementy (klip i przycisk) dodają konstrukcji uroku, wyróżniają ją na tle innych gadżetów i przyciągają wzrok klientów – jest to bardzo ważne np. podczas dużych imprez komercyjnych, jak targi czy koncerty.

Prezentowane długopisy reklamowe są bardzo proste, a zarazem funkcjonalne w obsłudze. Producent zastosował tutaj mechanizm automatyczny wciskany. Wkład typu Jumbo (niebieski) zapewnia długie użytkowanie długopisu, a tym samym daje nadzieję na to, że obdarowany klient będzie mieć kontakt z marką przez wiele kolejnych miesięcy. Zwracamy również uwagę na praktyczny klip oraz bardzo dobrze wykonany korpus z tworzywa sztucznego, wypolerowany na gładko i świetnie leżący w dłoni.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat