Crest 05900

  • Ritter

  • Crest 05900-1369-0601

  • cena netto:
  • 2.55

Długopisy z nadrukiem Crest 05900 od Ritter Pen to bardzo dobra propozycja dla firm, które w pierwszej kolejności stawiają na wyrazistość. Te świetnie wykonane długopisy reklamowe prezentują się bardzo efektownie, a do tego dają szeroki pole do popisu w zakresie stworzenia kreatywnego projektu graficznego, który będzie niepowtarzalny i tym samym zauważony przez klientów. Sprawdźmy, czym wyróżniają się te efektowne długopisy i co decyduje o ich wyjątkowej popularności – także wśród klientów Pensite.

Najważniejsze zalety długopisów reklamowych Crest 05900

Prezentowane długopisy z nadrukiem są dostępne w kilku bardzo interesujących, wyrazistych wersjach kolorystycznych. To jednak nie wszystko. Każdy element długopisu może zostać wybarwiony na kolor z oferty producenta, co pozwala tworzyć fantazyjne, unikalne kombinacje i zdobyć przewagę nad konkurencją, budząc zainteresowanie po stronie klientów.

Długopisy reklamowe Crest sprawiają bardzo dobre wrażenie i od razu widać, że producent nie oszczędzał tutaj na materiałach. Korpus został wykonany z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, które dobrze leży w palcach, niweluje poślizg, a przy tym jest odpowiednio trwałe, by zapewnić długie użytkowanie produktu.

Warto zwrócić uwagę na duży potencjał reklamowy tych długopisów. Mamy tutaj do dyspozycji aż trzy pola do zadrukowania, odpowiednio: na korpusie o wymiarach 55x31 mm, na korpusie pod klipem o wymiarach 20x4 mm oraz na samym klipie, gdzie w zależności od wybranej metody znakowania dostępne jest pole o wymiarach 40x7 mm (tampodruk) lub 52,6x11,2 mm (druk cyfrowy). 

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat