• cena netto:
  • 0.60

Długopisy reklamowe Coco to bardzo ciekawa propozycja dla marek planujących kampanię marketingu bezpośredniego. Prezentowany model wyróżnia się charakterystycznym klipem, który pełni tutaj funkcję zarówno estetyczną, jak i czysto praktyczną, ułatwiając przenoszenie długopisu w kieszeni. Mocną stroną tych długopisów z nadrukiem jest szeroki wybór wyrazistych wersji kolorystycznych oraz bardzo wysoka jakość wykonania – wręcz zaskakująca, gdy weźmiemy pod uwagę atrakcyjną cenę produktu.

Długopisy z nadrukiem Coco: co warto o nich wiedzieć?

Te długopisy reklamowe wyróżnia przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do jakości wykonania. Niesztampowy design świetnie pasuje do wizerunku zwłaszcza dynamicznej marki, chcącej wypromować się w młodszej grupie docelowej.

Zwracamy uwagę na bardzo dobrą funkcjonalność prezentowanych długopisów reklamowych. Wpływa na to ma nie tylko wspomniany już klip, ale także doskonale leżący w dłoni korpus oraz super wydajny wkład typu Jumbo (niebieski). Warto również wspomnieć o tym, że te długopisy z nadrukiem zostały wyposażone w mechanizm typu twist. Niby drobiazg, ale dzięki niemu nie ma możliwości, aby doszło do przypadkowego otwarcia długopisu podczas przenoszenia czy to w kieszeni, czy torebce, a tym samym do zabrudzenia materiału.

Korpus długopisu został wykonany z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, wypolerowanego na gładko. Model Coco jest dostępny w 8 wersjach kolorystycznych, co pozwala bez problemu dopasować design długopisu do zaprojektowanej wcześniej identyfikacji wizualnej marki.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat