Clear 02000

  • cena netto:
  • 1.85

Długopisy reklamowe Clear 02000 producenta Ritter Pen to niedrogie, bardzo dobrze wykonane i funkcjonalne nośniki elementów identyfikacji wizualnej marki, które z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno podczas zaplanowanej akcji marketingu bezpośredniego (jak targi, konferencja etc.), jak również w ramach standardowego obdarowywania klientów podczas spotkań. Prezentują się na tyle efektownie, że przypadną do gustu każdemu, bez względu na preferencje estetyczne. To oczywiście nie koniec zalet tych długopisów z nadrukiem, które decydują o ich popularności wśród klientów Pensite.

Długopisy reklamowe Clear 02000: co warto o nich wiedzieć?

Prezentowane długopisy z nadrukiem są dostępne w szerokim wyborze kombinacji kolorystycznych – dzięki temu istnieje możliwość stworzenia unikalnego designu, który od razu wyróżni promowaną markę na tle konkurencji i przykuje uwagę klientów. Pamiętajmy, że funkcjonalność jest ważna, ale długopisy reklamowe w pierwszej kolejności muszą być efektowne pod względem stylistyki.

Zwróć uwagę na jeden z kluczowych atutów tego modelu: bardzo dużą powierzchnię do zadrukowania. Mamy tutaj do dyspozycji aż trzy pola: jedno na korpusie głównym o wymiarach 60x31 mm, drugie pod klipem o wymiarach 20x7 mm oraz trzecie na samym klipie o wymiarach 35x7 mm.

Producent zastosował tutaj klasyczny, niezawodny mechanizm przyciskany oraz szeroki klip, który fajnie sprawdzi się podczas noszenia długopisu oraz ułatwi wsunięcie go do teczki z ofertą dla klienta. Standardowo długopis jest wyposażony we wkład typu Jogger 2000 m w kolorze czarnym lub niebieskim.

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat