Classic 01711

  • cena netto:
  • 1.96

Długopisy reklamowe Classic 01711 firmy Ritter Pen to bardzo ciekawy wybór dla przedsiębiorców, którzy planują akcję marketingu bezpośredniego lub po prostu chcą obdarowywać klientów efektownymi, praktycznymi gadżetami przy każdej możliwej okazji. Prezentowane długopisy z nadrukiem wyróżniają się tym, że oferują dwa duże pola, na których można umieścić elementy identyfikacji wizualnej marki i tym samym zyskać bardzo skuteczny nośnik reklamy.

Długopisy reklamowe Classic: siła tkwi w prostocie

Te długopisy z nadrukiem nie wyróżniają się szczególnie pod względem designu. Napiszmy wprost: są bardzo minimalistyczne, ale to stanowi ich największy atut. Producent wyszedł z założenia, że długopis ma być tylko środkiem do osiągnięcia celu, jakim jest wypromowanie marki i zwiększenie jej świadomości w grupie docelowej. Stąd postawił na umożliwienie zadrukowania sporej powierzchni korpusu elementami identyfikującymi konkretny biznes.

Do dyspozycji mamy dwa spore pola o wymiarach 40x26 mm oraz 30x13 mm. Dzięki temu można ozdobić długopis nie tylko logotypem i sloganem marki, ale także np. podać dane kontaktowe, co sprawia, że długopis z nadrukiem jest zarówno nośnikiem reklamy, jak i narzędziem czysto informacyjnym.

Długopisy reklamowe Classic od Ritter Pen zostały wykonane z wysokojakościowego tworzywa sztucznego. Metalowy klip znacząco poprawia funkcjonalność produktu i wprowadza nieco ożywienia do stylistyki długopisu. Model ten jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Producent zastosował tutaj mechanizm przyciskany (automatyczny). 

Minimalne zamówienie 500 sztuk.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat