• cena netto:
  • 0.74

Długopisy reklamowe AP4024 to nośniki reklamy o klasycznym designie, które będą świetnym uzupełnieniem kampanii marketingu bezpośredniego każdej marki – bez względu na obszar jej działalności. Te długopisy z nadrukiem kupisz teraz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, zyskując skuteczne narzędzie promocji i kreowania wizerunku!

Czym wyróżniają się długopisy reklamowe AP4024?

Długopisy z nadrukiem AP4024 nie rzucają na kolana pod względem oryginalnego designu, ale to może być ich kluczowym atutem z punktu widzenia przedsiębiorstw, które kierują swoją ofertę do nieco starszej grupy docelowej. Klasyka zawsze się obroni, jest przy tym bezpieczna – nie ma więc ryzyka, że inwestując w te długopisy reklamowe popełnisz strategiczny błąd, rzutujący na wizerunek Twojej marki.

Długopisy reklamowe AP4024 są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Świetnie leżą w dłoni i są dostępne w 5 wersjach kolorystycznych: czerwonej, pomarańczowej, zielonej, niebieskiej oraz czarnej. Podkreślmy, że zmianie ulega wyłącznie barwa uchwytu. W tym modelu producent zastosował sprawdzony mechanizm przyciskany.

Powierzchnia do zadrukowania ma wymiary 50 x 6 mm. To w zupełności wystarczy, aby umieścić na korpusie np. logotyp marki, zyskując tym samym bardzo skuteczny i efektowny nośnik reklamy. Tak ozdobione długopisy reklamowe świetnie sprawdzą się chociażby podczas targów, ale mogą być też wręczane klientom przy okazji różnych akcji specjalnych.

Zamów długopisy reklamowe AP4024 firmy AdPen z gwarancją krótkiego terminu realizacji. Zleć nam również profesjonalne i trwałe oznakowanie zakupionych gadżetów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat