• cena netto:
  • 0.41

Długopisy reklamowe AP2805 firmy AdPen to niedrogie, a bardzo skuteczne narzędzia promocji marki, po które może sięgnąć praktycznie każdy przedsiębiorca. Prezentowane długopisy z nadrukiem, poza wyjątkowo atrakcyjną ceną, wyróżniają się świetną jakością wykonania i szerokimi możliwościami w zakresie personalizacji ich wyglądu.

Długopisy reklamowe AP2805: prosto i kolorowo

Długopisy z nadrukiem AP2805 łączą w sobie relatywnie prosty design z bardzo efektowną kolorystyką. Do wyboru mamy aż 5 wariantów: czerwony, pomarańczowy, niebieski, zielony oraz czarny. Tym samym każda marka będzie w stanie dopasować kolor gadżetu do swojej identyfikacji wizualnej.

Producent zastosował tutaj przezroczysty klip, który poprawia funkcjonalność długopisów. Dzięki temu detalowi można np. dołączyć długopis reklamowy do teczki i mieć gotowy zestaw na targi, konferencję, sympozjum czy szkolenie.

Atutem prezentowanych długopisów reklamowych jest spora powierzchnia do zadrukowania. Pole ma wymiary 50 x 6 mm, co pozwala umieścić np. logo marki bez obaw o jego czytelność. Po zadrukowaniu długopisów stają się one bardzo skutecznymi nośnikami reklamy, pożądanymi przez klientów ze względu na funkcjonalność i przydatność.

Niewątpliwą zaletą długopisów z nadrukiem AP2805 od AdPen jest świetna cena. Dzięki temu na wykorzystanie gadżetów w swojej kampanii marketingowej może sobie pozwolić praktycznie każda firma, bez względu na to, jakim budżetem dysponuje.

Zamów długopisy reklamowe AP2805 w naszym sklepie wraz z kompleksową usługą znakowania. U nas zawsze masz gwarancję najniższej ceny i terminowej realizacji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat