• cena netto:
  • 0.44

Długopisy reklamowe AP2208 firmy AdPen to jedne z tych gadżetów, obok których trudno jest przejść obojętnie. Uwagę od razu przykuwa nowoczesna, wręcz odważna stylistyka. Właśnie dlatego zdecydowanie polecamy te długopisy z nadrukiem każdemu przedsiębiorcy, który buduje dynamiczną markę i chce, aby wyróżniała się ona w tłumie konkurencji.

Długopisy reklamowe AP2208: koniec z nudą!

Mogłoby się wydawać, że długopisy reklamowe to skrajnie sztampowe gadżety, na które dziś nikt już nie zwraca uwagi. Długopisy z nadrukiem AP2208  zadają kłam tej tezie. Efektowny design na pewno zostanie doceniony przez konsumentów, którzy szukają wyrazistych marek.

Prezentowane długopisy reklamowe są dostępne w aż 7 wariantach kolorystycznych. Co ważne, producent zaproponował nam intensywne, dość rzadko spotykane barwy. To świetna informacja dla marek, które nie lubią bylejakości i chcą być postrzegane przez klientów jako odważne, innowacyjne, świeże.

W każdej wersji kolorystycznej długopisy reklamowe AP2208 posiadają przezroczysty klips i szpic oraz białą, ozdobną gumkę w dolnej części korpusu – pełni ona nie tylko funkcję estetyczną, ale także poprawia walory użytkowe długopisów. W tym modelu zastosowano klasyczny mechanizm przyciskany.

Efektowny design niewiele znaczy, jeśli długopisy nie mają wartości reklamowej. W tym przypadku do dyspozycji mamy pole zadruku o wymiarach 50 x 6 mm, w którym można umieścić np. logotyp marki, zyskując tym samym bardzo skuteczne narzędzia promocji.

Zamów długopisy reklamowe AP2208 wraz z kompleksową usługą znakowania. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz krótkie terminy realizacji!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat