• cena netto:
  • 0.41

Prezentujemy plastikowe długopisy reklamowe AP2090c, które są hitem sprzedaży renomowanej firmy AdPen. Ich popularność jest efektem połączenia bardzo niskiej ceny z wysoką jakością wykonania i nietuzinkowym designem. To gotowy przepis na fantastyczny nośnik reklamy, również dla Twojej firmy!

Dlaczego warto postawić na długopisy reklamowe AP2090c?

Prezentowane długopisy z nadrukiem są dostępne w 6 wariantach kolorystycznych. Pierwszy z nich zakłada, że cały długopis jest czarny (bardzo elegancki, świetny dla marek, które posiadają jasne elementy identyfikacji wizualnej). Możesz się także zdecydować na długopisy reklamowe z białym korpusem i kolorowym klipem, do wyboru: niebieskim, czerwonym, białym, żółtym lub zielonym.

Te długopisy reklamowe mają bardzo ważną zaletę: oferują spore pole do zadrukowania. Ma ono wymiary 50 x 6 mm, co pozwoli na umieszczenie nawet sporej grafiki, np. logotypu promowanej marki. Szeroki korpus gwarantuje przy tym doskonałą czytelność elementów identyfikujących biznes.

W tych długopisach z nadrukiem producent zastosował sprawdzony mechanizm przyciskany, który jest niezawodny i bardzo łatwy w obsłudze. Szeroki, designerski klips umożliwia natomiast np. dołączenie długopisu do teczki reklamowej. Taki zestaw sprawdzi się nie tylko podczas indywidualnych spotkań biznesowych, ale też targów czy konferencji.

Zamów długopisy reklamowe AP2090c firmy AdPen i zyskaj gwarancję krótkiego terminu realizacji!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat