• cena netto:
  • 0.41

AP2090 to plastikowe długopisy reklamowe dostępne na kieszeń każdego przedsiębiorcy. Ich niewątpliwą zaletą jest świetny stosunek ceny do jakości i potencjału marketingowego. Duża powierzchnia do zadrukowania w połączeniu z ciekawymi wersjami kolorystycznymi daje ogromne możliwości w zakresie promowania biznesu.

Czym wyróżniają się długopisy reklamowe AP2090?

Prezentowane długopisy z nadrukiem zostały wykonane z wysokojakościowego tworzywa sztucznego. Producent zastosował tutaj sprawdzony mechanizm przyciskany, który działa niezawodnie i jest bardzo łatwy w obsłudze. To przekłada się na znakomitą funkcjonalność tych długopisów reklamowych.

Długopisy AP2090 charakteryzuje uniwersalna, nowoczesna stylistyka. Są one dostępne w 4 wariantach kolorystycznych: czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. Warto podkreślić, że producent przewidział spore pole do zadrukowania o wymiarach 50 x 6 mm. W tym miejscu idealnie będzie pasować np. logotyp promowanej marki. Tak ozdobione długopisy reklamowe spokojnie mogą pełnić funkcję kluczowego elementu kampanii marketingowej, szczególne przydatnego podczas targów, konferencji czy innych spotkań biznesowych.

Trudno o lepszą propozycję dla przedsiębiorców, którzy nie mogą sobie pozwolić na duże wydatki reklamowe. W tym przypadku niska cena nie ma negatywnego wpływu na efektywność promocji. Nawet tanie długopisy z nadrukiem cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów i zawsze są przez nich chętnie przyjmowane, a później także użytkowane.

Zamów długopisy reklamowe AP2090 z usługą znakowania, gwarancją najniższej ceny i krótkiego terminu realizacji!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat